Půjčovna lodí a raftů

Půjčovné 1 denPůjčovné 1/2 den + poplatek za USDPůjčovné 1 den + poplatek za USD
Kajak250 Kč290 Kč350 Kč
Raft pro 2 os.250 Kč350 Kč400 Kč
Raft pro 4-7 os.590 Kč790 Kč990 Kč
Kanoe Vydra (pouze na objednávku)250 Kč

* – USD = umělá slalomová dráha

Rozlišení sazby 1/2den x den je určující hodina 13:00.

V případě zapůjčení lodi na USD jsou v ceně poplatku i vesty a helmy.

 


Níže si můžete prohlédnout jaké lodě máme v půjčovně k dispozici.

 

 

Kajak RAPTOR je ideální pro sjezdy a obtížné terény, pro závody v extremním sjezdu. Díky stabilnímu dnu je kajak vhodný i pro začátečníky a mírně pokročilé, kterým pomůže překonat první nástrahy divoké vody. Vývojářům se podařilo navrhnout rychlou a zároveň obratnou loď pro širokou vodáckou veřejnost.
Nosnost 110 kg

Kajak VELOC je creekovka vhodná pro řeky s menším průtokem. Disponuje ale stále dostatkem objemu pro vodnatější řeky. Díky své rychlosti je vhodný i pro extrémní závody. Kajak z dílny ZET, který se inspiroval úspěšným kajakem RAPTOR, má velkou stabilitu a vyznačuje se výbornou ovladatelností. Vhodný pro lehčí jezdce.

Kajak DIRECTOR je takovým větším bratrem úspěšného kajaku Raptor.
Director je určen na vodní terény té největší úrovně. Díky svému objemu 360 l vám tento kajak poskytne skvělý výtlak a díky tomu nebudete mít takové problémy s vodními překážkami. I přesto, že jeho délka je poměrně velká ( 268 cm), tak je Direktor dobře ovladatelný a krásně drží stopu.

Kajak TORO je určen na divokou vodu a splňuje všechny moderní trendy, má špičku která krásně jede přes válce a vlny, stabilní zadek, kde i na težké divoké vodě kajakář cítí dobrou stabilitu.
Nosnost 65 – 95 kg

Kajak TUNA je rychlý kajak pro extrémní závody na divoké vodě. Chová se velmi dobře jak na klidnější hladině tak v extrémních vlnách, nezůstává sedět ve válcích při správném nájezdu a velmi dobře dokáže měnit směr.Sedačka i opěrky se dají jednoduše a rychle nastavit.

Nosnost 75 – 110 kg

Prijon RELEASE je vhodný jako playboat a nebo pro rodeo. Je to živá a agilní loď, která lehce reaguje na náklony a povely jezdce. Je vhodná pro menší a lehčí jezdce.

BARAKA je dvoumístný raft, výborně ovladatelný. Má vylévací rukáv, nepřekvapí vás tedy ani menší vlny. Snadno sbalitelný a transportovatelný. Prostřední nafukovací válec raft vyztuží a zároveň poslouží i jako sedačka pro dítě.
Nosnost 350kg

COLORADO 450 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární COLORADO sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.
Komentáře jsou uzavřeny.