Půjčovna SUP – paddleboardů

Velmi dynamicky se rozvíjející disciplína – jízda na SUPu.

V naší půjčovně máme různé plováky pro různé lidi. Od lehkých dětí až pro pořádné chlapy.

SUPSUP+USDSUP + USD + vybavení (vesta, helma, boty)
1/2 den250 Kč300 Kč350 Kč
1 den400 Kč500 Kč550Kč
2-5 dní250 Kč/den
6-9 dní200 Kč/den
10. a každý další den100 Kč


V naší nabídce naleznete tyto boardy:

Paddleboardy TAMBO

Paddleboard TAMBO CORE 10´5´´x 32´´x 4,8´´ ESD

Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg

Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. V naší nabídce se jedná o nejuniverzálnější plovák, se kterým užije spousty zábavy celá rodina. Tvar je navržen tak, aby plovák měl dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl obratný a stabilní i v peřejích divoké vody. Vyniká svojí klouzavostí po hladině. Plovák je vhodný i na závody na divoké vodě. Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.

 

Paddleboard TAMBO CORE 11´3´´x 32´´x 4,8´´ ESD

Nafukovací paddleboard dlouhý 343 cm, s výtlakem 285 l a nosností 125 kg

Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky i jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. Svými vlastnostmi je velmi podobný paddlebaordu TAMBO CORE 10‘5‘‘ z naší nabídky, ale je určen ještě pro těžší jezdce, případně díky své větší velikosti usnadní začátky a je také díky své délce o něco rychlejší, než menší TAMBO CORE 10‘5‘‘. Tvar je navržen tak, aby plovák měl dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl obratný a stabilní i v peřejích divoké vody. Vyniká svojí klouzavostí po hladině. Oproti modelu 2016 je u verze ESD snížena výška plováku, aby byl ještě stabilnější. Toto vše samozřejmě při zachování vysoké tuhosti. Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.

Paddleboardy RED

Mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 1,2-1,6 baru (pumpou nelze board přefouknout) perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhá. Na první, možná ani druhý pohled nepoznáte, že se jedná o nafukovací SUP. Mají úchyty na bag a náklad, na přídi plováku. Nerezové očko na přivázání vpředu i vzadu. Nový design s červenými ohebnými flosničkami, které snesou to nejhorší zacházení a paluba se vzorem z krokodýlí kůže, která je příjemnější a nezanechává hrubý vzor na těle, pokud se rozhodnete použít Váš SUP jako opalovací lehátko. Nový bag s kolečky pro snadný transport a výkonná pumpa, díky které budete mít více času na ježdění jsou samozřejmostí!

RED 10’6“ RIDE je světově nejprodávanější nafukovací SUP. Jde o nafukovací paddleboard (iSUP), vhodný k sjíždění menších vln, na kondiční pádlování na jezerech, rybnících i řekách, v ČR je hojně používán k sjíždění horních toků řek. Rovněž je velmi oblíbený do půjčoven pro svoji odolnost, velkou stabilitu a univerzálnost použití. Bez problému unese i dva jezdce. V rychlosti nijak nezaostává za pevnými plováky laminátové konstrukce. Je velmi vhodný pro začátečníky i pokročilé borce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Doporučená váha jezdce do 110kg.

Délka 3,15 metru, šířka 82 cm, tloušťka 12cm a výtlak 240 l.

 

RED 9’6“ je 2,9 metru dlouhý nafukovací SUP. Je vhodný k sjíždění menších vln, na kondiční pádlování na jezerech, rybnících i řekách, v ČR je hojně používán k sjíždění horních toků řek. Je velmi oblíbený pro svoji odolnost, velkou stabilitu a univerzálnost použití. V rychlosti nijak nezaostává za pevnými plováky laminátové konstrukce. Je velmi vhodný pro začátečníky i pokročilé borce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Doporučená váha jezdce je 40-80kg.

Komentáře jsou uzavřeny.