Vodácká škola

Ve vodáckém centru v Č.Budějovicích můžete vyzkoušet téměř vše co plave na vodě a vy to poháníte vlastními silami – od kajaku a paddleboardů přes baraky až po velké rafty. Chcete se naučit na kajaku, kanoi či na raftu? Přijďte se zdokonalit ve svém umění. Úplné začátečníky naučíme základům, pokročilým pomůžeme odstranit špatné návyky a zdokonalíme jejich techniku. U nás se vám budo věnovat odborníci na slovo vzatí – reprezentanti ve vodním slalomu, raftingu, extrémní kajakáři či účastníci nejvyšších českých soutěží.

Kajaková škola, výuka eskymáckého obratu

Kajaková škola je určena pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá na naší slalomové dráze, která má úseky jednoduché i složitější a proto nejsme při nácviku dovedností ničím omezováni.

Výuka probíhá individuálně nebo v malých skupinách (2-4 osoby). Jsme časově flexibilní a proto není problém přizpůsobit se vašim časovým potřebám.

Výuka jízdy na SUP

SUP neznamená jen mrchožrouta. SUP je zkratkou pro velice atraktivní sport – Stand Up Paddelboarding. Ideální varianta sportu pro teplé letní měsíce. Pokud milujete windsurfing a nefouká, pokud milujete surfing a nemáte vlny a moře, pokud chcete posílit celé tělo a nechce se vám do posilovny je SUP pro vás ideálním sportem. Pro méně zkušené jezdce máme připravený startovací bazén, kde se naučíme základy a můžeme vyrazit na klidnou vodu. Pro ty odvážnější a zkušenější je připravena slalomová dráha se svými peřejemi. ZÁBAVA ZARUČENA.

Komentáře jsou uzavřeny.